Joke Roza wint laatste wedstrijd

Maandag avond 22 Augustus 2016 was de laatste wedstrijd van de zomercompetitie van de dames.Joke Roza

Er werd gevist in de wetering achter de gemeentewerf.
Aan de waterkant melden zich 6 dames om aan deze afsluitende wedstrijd mee te doen.
Het was geweldig weer, af en toe een beetje wind, maar wel met heerlijke temperaturen.
Vis werd er door iedereen behoorlijk gevangen, de concurrentie onder dames was behoorlijk groot.Esther Hettema
Telkens werd er gevraagd hoeveel heb jij er al.
Het was de dames zo goed bevallen dat zij te kennen hebben gegeven dat zij het liefst nog meer willen gaan vissen. Dus wie weet komen er dit seizoen nog meer wedstrijden.
Na weging bleek dat Joke Roza eerste was geworden.Tessa Verheul

Joke Roza1560gram
Esther Hettema1271 gram
Tessa Verheul1030 gram
Desiree Hendriks879gram
Tamara Roza866gram
Anja Kramp834gram

 de eindstand van de dames is nu als volgt,

Desiree hendriks Tamara Roza Anja Kramp

Uitslag Dames wedstrijden tot 22-8-2016.xlsx

Uitslag Dames wedstrijden tot 22-8-2016          
Datum wedstrijd25-4-201616-5-201623-5-20166-6-201620-6-20164-7-201622-8-2016Totaal aantal punten
PlaatsNaam
1Joke Roza75427550754275434
2Anja Kramp45606075607542417
3Tessa Verheul43504360436050349
4Tamara Roza60455045454343331
5Esther Hettema0754543505060323
6Ina van Dam504342420210198
7Desiree Hendriks454590

De dames wachten dus af of er nog meer wedstrijden worden georganiseerd dit seizoen.

Als dit niet het geval is dan is Joke Roza de Kampioen van dit seizoen, Anja Kramp is 2e en Tessa Verheul 3e.