Zaterdag 6 juli Grote Visdag H.S.V. 't Voorntje
De heren beginnen aan de grote visdag
Wij komen om 6.30 uur aan bij de vis locatie de driesprong Merwedekanaal / Linge in Arkel.
Na loting gaan de de acht vissers aan de slag om hun vis plek in gereedheid te brengen een hele klus. Om 7.30 uur gaat de blind gekoppelde wedstrijd van start.
De vangsten in de eerste heft van de wedstrijd zijn slecht slecht, (Ik Ad de Kok) heb nog niks gevangen.
Gelukkig was het mooi visweer maar langzaam veranderde dat met lichte regen en een opstekende wind. Hoera eindelijk een visje (grondel). Om 11.30 uur einde wedstrijd.
Na weging bleek dar er heel weinig vis was gevangen. Totaal 8710 gram. Nu snel naar huis want vanmiddag om 14.00 uur de viswedstrijd van de dames met jeugd.
Naam | Gewicht | |
---|---|---|
Jan Roza | 2140 gram | Winnaar |
Rinus Klop | 1770 gram | tweede |
Jan de Heer | 1760 gram | derde |
Cees Verheul | 1150 gram | vierde |
Martijn Roza | 830 gram | vijfde |
Ad de Kok | 640 gram | zesde |
Theo van Dam | 420 gram | zevende |
Ad klop | 0 gram | achtste |
Individuele uitslag | Individuele uitslag | Individuele uitslag |
De dames en de jeugd vissen 's middags
Het is bijna 14.00 uur als er de deelnemers aan komen lopen naar de vis-locatie de Midden-wetering nabij de Gemeente werkplaats op het industrieterrein waar de dames en jeugd hun wedstrijd vissen.
Vijf voor drie wordt het startsein gegeven, er wordt gelijk vis gevangen en dat gaat tijdens de wedstrijd regelmatig door.
Het ziet er naar uit dat in deze wedstrijd meer vis gevangen wordt dan heren vanmorgen, ondanks de stormachtige wind uit westen.
Popelieren die achter ons stonden verloren door de wind takken en bladeren die op ons neerdaalde, gelukkig werd er niemand geraakt.
16.00 uur Einde wedstrijd Jan de Heer en Ad Klop gaan de gevangen vis meten en op noteren een heel karwei.
Naam Dames | Gemeten centimeters | Aantal vissen |
Anne van Zanten Winnares | 500 cm | 41 |
2' Joke Roza | 412 cm | 30 |
3' Lies de Kok | 226 cm | 18 |
4' Marja den Uil | 165 cm | 15 |
5' Ina van Dam | 68 cm | 6 |
Naam Jeugd | ||
Sawi Roza | 108 cm | 9 |
Day Roza | 6 3 cm | 6 |
Ad de Kok.
Even gauw langs huis en aansluitend naar het volgende evenement dat is de De Blaar Voor de jaarlijkse barbecue.
Het "sluitstuk" de uitslagen en de BBQ
Voorzitter Ad de Kok
Even worden de standen van de wedstrijden op geteld.
Iedereen word welkom geheten op onze jaarlijkse barbecue als afsluiting van de grote visdag.
Hij vertelde ons dat vanmorgen bij de heren de vangsten bijzonder tegen viel, maar ondanks de harde wind 's middags bij de dames en jeugd werd er gelukkig redelijk goed gevangen.
We bouwen het clublokaal van de "Gondeliers" een beetje op met reclame materiaal en de eerste gasten komen binnen, het word gelijk gezellig en een ieder geniet van koffie en thee.
De barbecue wordt geïnstalleerd en aan gestoken maar dat viel nog niet mee!!!, er stond een storm achtige wind, kracht 7:of 8 maar dat lukte ook weer.
Uitslag jeugd
Aansluitend op het optellen van de uitslagen beginnen we met de prijsuitreiking van de jeugd.
2 Jeugd leden visten mee met de dames viswedstrijd.,
We feliciteren de Jeugd ze krijgen een enveloppe met inhoud.
Uitslag dames.
Daarna komt de uitslag van de dames viswedstrijd.
Ook die werden gefeliciteerd en werden ook verrast met een flink gevulde enveloppe.
En dan de heren prijsuitreiking
Het was een "blind gekoppelde wedstrijd" ook zij werden gefeliciteerd en kregen ook een envelop met inhoud.
Uitslag van de blind koppel wedstrijd.
Naam | Gewicht |
Winnaars Koppel Jan Roza / Martijn Roza | 2970 gram |
2' Koppel Jan de Heer / Ad de Kok | 2400 gram |
3' Koppel Rinus Klop / Ad Klop | 1770 gram |
4' koppel Theo van dam / Cees Verheul | 1570 gram |
Nu gaan we genieten van de barbecue en dat gaat natuurlijk er wel in bij de dames jeugd en de heren onder het genot van een drankje
Ik moet zelf om rond 19.00 uur ergens anders op komen draven
Maar ik laat dit met rustig gevoel achter want er zijn nog diverse bestuurs leden en die weten ook van de Hoed en de Rand.
"Moet het goed zijn moet je bij HSV t Voorntje zijn".