Uitslagen 2018

Standen van het seizoen 2018

 

 Einduitslag Damescompetitie 2018 
Na negen wedstrijden
De rood gekleurde uitslagen tellen niet mee voor de eindstand van de competitie
De uitslagen met een - teken ervoor zijn bij de totaal uitslagen in mindering gebracht, omdat de beste 7 wedstrijden mee tellen voor de totaal uitslag
Naam→Joke Roza Esther HettemaIna van DamThessa VerheulAnja KrampIrene Verheul
wedstrijd nr.↓
1 491 cm 392 cm 248 cm 521 cm 310 cmX
2685 cm 460 cm207 cmXX537 cm
3184 cm 0 cm 0 cm 0 cmXX
4 -70 cm-X42 cm79 cmX186 cm
5 -94 cm-X-0 cm111 cm36 cm182 cm
6254 cm 104 cm-X-X-X-X
7639 cm 863 cm 120 cm-X-X-X
8484 cmX 88 cmXX121 cm
9707 cm 466 cm 262 cmXXX
Totaal3608 cm 2285 cm 967 cm711 cm346 cm1026 cm
-164 cm
Eindstand 3444 cm 2285 cm 967 cm 711 cm346 cm1026 cm
 Einduitslag clubkampioenschap 2018 
WinnaarPuntenGramGev. wedstr.
1Jan Roza8572635814
2Cees Verheul7842353614
3Theo van Dam7611167916
4Michiel Aangeenbrug5961056513
5Ad klop5701183212
6Gerrit Teeuw547845412
7Bas de Ruijter460137378
8Wim v/d Stelt40998287
9Ad de Kok390402010
10Pauw Stasse150108212
11Bert Oomen13520482
12Jacco Kortlever5022571
13Martijn Roza424881
14Dirk Aangeenbrug424171
 Einduitslag Wisseltrofee 2018   
WinnaarPuntenGramGev. wedstr.
1eTheo van Dam29340006
2eMichiel Aangeenbrug28240046
3eJan Roza23660244
4e Ad Klop23643945
5eCees Verheul20343754
6eAd de Kok17715755
7eWin v/d Stelt17538613
8eGerrit Teeuw16125994
9eBas de Ruijter9217872
10eBert Oomen604271
 Einduitslag Bekercompetitie 2018 
WinnaarPuntenGramGev. wedstr.
1eCees Verheul350140996
2eJan Roza323121116
3eTheo van Dam25349136
4eGerrit Teeuw21447435
5eBas de Ruijter17564483
6eAd Klop16844424
7eAd de Kok16318034
8eMichiel Aangeenbrug11434513
9eWim v/d Stelt8010142
10ePauw Stasse7571941
11eJaco Kortlever5022571
12eMartijn Roza424481