Uitslagen 2019

Uitslagen  dames viscompetitie 2019.

  1. Joke Roza                 1682 cm.
  2. Ina van dam               766 cm.
  3. Irene Verheul              555 cm.
  4. Ada  Aangeenbrug      317 cm.
  5. Liesbeth de Kok          255 cm.
 Heren Clubkampioenschap 2019
NaamPuntenGewicht in grammenwedstrijden gevist
1Jan Roza10333219318
2Martijn Roza7952483215
3Rinus Klop7181130519
4Theo van Dam6961099517
5Ad Klop6661517114
6Wim van der Stelt5371258711
7Cees Verheul448135378
8Jan Kiewiet39387567
9Michiel Aangeenbrug37971579
10Gerrit Teeuw369630310
11Ad de Kok28849388
12Paul Stasse285142404
13Bas de Ruijter15519224
14Bert Oomen758472
15Anton Roza6019681
16Martin Kroon2201
 Bekercompetitie 2019
PlaatsNaamPunten
1Jan Roza251
2Theo van Dam247
3Rinus Klop246
4Martijn Roza230
5Ad Klop200
6Michiel Aangeenbrug190
7Cees Verheul135
8Jan Kiewiet125
9Gerrit Teeuw104
10Ad de Kok90
11Bas de Ruijter85
12Wim van der Stelt83
13Paul Stasse75
14Anton Roza60
 Wisseltrofee 2019
PlaatsNaamPunten
1Jan Roza355
2Martijn Roza235
3Rinus Klop217
4Ad Klop210
5Paul Stasse210
6Wim van der Stelt201
7Theo van Dam198
8Gerrit Teeuw161
9Ad de Kok109
10Cees Verheul103
11Jan Kiewiet102
12Michiel Aangeenbrug87
13Bert Oomen75
14Bas de Ruijter70

Kanjerkonigin Joke Roza met een Brasem van 36,5 cm

Kanjerkoning Jan Roza met en Brasem van 61,3 cm.